Наші вчителі

Неклеса Валентина Петрівна
заступник директора з
навчально-виховної роботи
Стаж: 38 років
Категорія: вища
Звання: вчитель-методист
Нагороди: Грамота Міністерства освіти України, Знак «Відмінник освіти»

Як керівник звертає особливу увагу на ефективність праці педагога, його здатність якісно організовувати навчально-виховний процес, використання сучасних методів, форм навчання та виховання, вміння розвивати здібності та інтереси дітей, здійснювати диференційований підхід до школярів. Завжди об’єктивно, доброзичливо оцінює працю вчителів, намагається максимально використати різноманітні форми і методи заохочення, стимулювання особливо цікавих починань педагогів школи. 

Пучкова Оксана Валеріївна
Учитель англійської мови
Освіта: вища
Стаж роботи: 12 років
КатегоріяІІ категорія
Педагогічне кредоНайважливіше в педагогічній діяльності  - це  гармонія у стосунках з учнями, постійний творчий пошук і самовдосконалення.

Оксана Валеріїна викликаючи інтерес в учнів до вивчення іноземної мови,постійно шукає нові, цікаві і результативні форми і методи навчання. Вважає, що застосування ігор дає змогу зберегти ентузіазм і високу працездатність до останніх хвилин уроку. Гра на уроці англійської мови допомагає учням молодших класів подолати несміливість; повірити в себе, у свої сили; вивчити нову лексику; мовні конструкції; розвиває кмітливість.Воронкіна Ганна Вікторівна
Учитель фізичного виховання

Стаж роботи: 9 років
Освіта: вища
КатегоріяІІ категорія
Педагогічне кредо: мудрий не той, хто знає, а той, чиї знання корисні.

Метою педагогічної діяльності вважає виховання здорового підростаючого покоління засобами фізичної культури.
У своїй роботі багато уваги приділяє загально розвивальним вправам, рухливим іграм та естафетам, вивчення яких сприяє розширенню рухового досвіду учнів, формує культуру рухів.Бондаренко
Юлія Вікторівна
Педагог-організатор 
Освіта: вища
Стаж роботи: молодий спеціаліст

ОБ’ЄДНАЄМО ПЕДАГОГІЧНИЙ ДОСВІД, БАТЬКІВСЬКУ ЛЮБОВ І ДИТЯЧУ ЩИРІСТЬ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ «ШКІЛЬНОГО ВСЕСВІТУ», ДЕ ДИТИНА-СОНЦЕ, БАТЬКИ-ПЛАНЕТИ, А ПЕДАГОГИ-СУПУТНИКИ.
СТАРТУЄМО ДО МЕТИ!

Немає коментарів:

Дописати коментар